درباره راهکارهای فروشگاهی نارون

راهکارهای فروشگاهی نارون

تغییر در فضای کسب  و کار، رقابتی شدن بازارها، تحولات صنعت خرده فروشی، تغییر در نیازها و سلایق مشتریان و تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات  و غیره فروشگاه‌ها. صنعت خرده فروشی را در ایران با فضای جدیدی مواجه کرده است. فروشگاه‌ها و اصناف به منظور رشد و بقا در این فضای جدید نیاز به بهره‌گیری از روش‌های نوین بازاریابی، فروش‌، نمایش کالا‌، وفادار سازی مشتریان، مرچندایزینگ، تجارت الکترونیک و غیره دارند.

شرکت راهکارهای فروشگاهی نارون (NARVAN RETAILING SOLUTION) به منظور ارایه خدمات و محصولات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، باشگاه مشتریان‌، مرچندایزینگ، تجارت الکترونیک به فروشگاه‌ها و اصناف ایجاد شده است.

شرکت نارون ابتدا جهت عرضه سخت افزارهای فروشگاهی در گروه نرم افزاری محک ایجاد شد این شرکت در ابتدا فقط سخت افزارهای فروشگاهی را ارائه می‌داد ولی با گذشت مدت کوتاهی با توسعه سبد محصولات خود از یک شرکت ارایه دهنده سخت افزارهای فروشگاهی به یک شرکت ارایه دهنده راهکارهای فروشگاهی (RETAILING SOLUTION) تبدیل شد.

شرکت نارون با همکاری شرکت محک سخت افزارها و نرم افزارهای فروشگاهی با یکدیگر متصل و یکپارچه نمود به نحوی که صاحبان فروشگاه به سادگی سرعت و امنیت بتوانند عملیات فروش خود را در فروشگاه‌های خود انجام دهند. در این راستا شرکت نارون تاکنون هزاران فروشگاه را به تجهیزات فروشگاهی مانند صندوق فروشگاهی، فیش پرینتر، بارکد اسکنر ترازو گیت فروشگاهی و غیره مجهز کرده است.

یکی از مهمترین وجوه تمایز شرکت نارون روند عضویت آن در گروه نرم افزاری محک است شرکت نارون از طریق همکاری با شرکت محک به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نرم‌افزار در کشور زمینه اتصال سخت افزار های فروشگاهی مانند ترازو دستگاه‌های کارتخوان کالرآیدی دورکاری و غیره را با نرم افزار حسابداری محک فراهم نموده است.

 شرکت نارون و گروه نرم افزاری محک با حدود ۱۵ سال سابقه، بهره مندی از شبکه گسترده نمایندگان در سراسر کشور، بهره مندی از تکنولوژی‌های به روز و تجهیز ده هزار فروشگاه در کشور منبع قابل اعتمادی برای تامین سخت افزارها و نرم افزارها و تجهیزات فروشگاهی شما مشتریان گرامی می‌باشد.