شرایط و قوانین

استفاده شما از وب‌سایت فروشگاه اینترنتی شرکت نارون به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می‌باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “وب‌سایت فروشگاه نارون” به  آدرس اینترنتی  HTTPS://NARVANIRAN.COM می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “شرکت نارون” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به‌روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره‌ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین شرکت نارون بعد از هر بار به‌روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

١ – خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب‌سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در وب‌سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب‌سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس‌ها و محتویات وب‌سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات شرکت نارون برای وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب‌سایت مجاز است.

٢ – اطلاعات موجود در شرکت نارون از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت‌های سازنده محصولات جمع‌آوری و در وب‌سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس‌های موجود یا ارائه شده در شرکت نارون در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. شرکت نارون مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

٣ – کاربران می‌بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

٤ – شما به شرکت نارون اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از شرکت نارون می‌باشد استفاده نخواهید کرد. شما از شرکت نارون به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‌هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده‌اند، نیستید.

٥ – شرکت نارون ممکن است دارای لینک‌هایی به وب‌سایت‌های دیگر باشد. ممکن است این وب‌سایت‌ها تحت کنترل شرکت نارون نباشند و شرکت نارون هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب‌سایت‌ها از جمله لینک‌های قرار گرفته در این وب‌سایت‌ها ندارد. شرکت نارون این لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب‌سایت‌ها نمی‌باشد. وب‌سایت‌هایی که در صفحات شرکت نارون لینک می‌شوند ممکن است توسط افرادی خارج از شرکت نارون اداره شده، لذا شرکت نارون نمی‌تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می‌کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه‌تان را از طریق ویروس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به وب‌سایت‌های لینک شده در شرکت نارون باشد، خود برعهده خواهید داشت.

٦ – شرکت نارون هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب‌سایت خود و یا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. سرویس‌های وب‌سایت (آنگونه که هست) ارائه می‌شوند و شرکت نارون تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب‌سایت را که می‌تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

٧ – شرکت نارون اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، سرویس‌ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آن‌ها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می‌کند. شرکت نارون تحت هیچ شرایطی خسارت‌های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از شرکت نارون یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب‌سایت یا سرویس‌های آن حاصل شود نمی‌پذیرد.

٨ – این توافق‌نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از شرکت نارون خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می‌شود.

٩ – شرکت نارون امکان دارد دارای سرویس‌هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌های خبری، شبکه دوستان و سایر سرویس‌هایی باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‌شوند. شما توافق می‌کنید که از این سرویس‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

١٠ – شرکت نارون الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس‌های جمعی ندارد. با این وجود شرکت نارون این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که محتویات ارسال شده در سروی‌ های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

١١ – ممکن است ما سرویس‌های خود را به هر دلیلی در زمان‌های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس‌ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس‌های شرکت نارون هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از وب‌سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می‌باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس‌ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.

۱۲ – هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در شرکت نارون ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای شرکت نارون محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب‌های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

۱۳ – حساب کاربری هر شخص حقیقی یا حقوقی در طرح “هدف” (همکاری در فروش) بعد از فعال شدن طبق روش‌های اعلامی (بعد از اولین خرید یا توسط کارشناسان فروشگاه)، به مدت ۲۵۰ روز فعال خواهد بود. این زمان بعد از انجام هر خرید توسط صاحب حساب کاربری یا دریافت پورسانت آنی، مجدد به ۲۵۰ روز بر می‌گردد.

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = فروشگاه اینترنتی شرکت نارون به آدرس اینترنتی NARVANIRAN.COM

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

  1. فروشنده متعهد می‌گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملا محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.
  2. فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
  3. فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، شرکت نارون مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.
  4. فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته‌بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.
  5. در صورتی که کالا در شهر تهران با بسته بندی ظاهری سالم توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاح‌دید خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.
  6. فروشنده می‌تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی‌های بعدی می‌بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.
  7. خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.
  8. خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
  9. خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت “پرداخت شده”، “در حال بررسی” و “ارسال شد” نمی‌تواند درخواست انصراف سفارش دهد.
  10. خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملا آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی‌گیرد.
  11. خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.
  12. برای سفارش‌هایی که توسط پیک ارسال می گردد (مناطق ۲۲ گانه تهران)، پیک متعهد به تحویل سفارش “صرفا” در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری می‌باشد. لذا خریدارانی که در مجتمع‌های مسکونی یا اداری حضور دارند می‌بایست به درب ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل گیرند.
  13. در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.
  14. کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می‌باشد.
  15. خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه “راهنمای خرید” را مطالعه نماید.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

شرکت نارون به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب‌سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

شرکت نارون متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب‌سایت نماید. در واقع با استفاده از “سایت فروشگاه نارون” شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

جمع آوری اطلاعات شخصی شما

شرکت نارون اقدام به دریافت اطلاعاتی می‌کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحویل دهد. همچنین شرکت نارون مبادرت به جمع‌آوری اطلاعات آماری می‌نماید که مربوط به سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما می‌باشد و به طور خودکار توسط شرکت نارون ثبت می‌شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط شرکت نارون برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس‌ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

شرکت نارون از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب‌سایت و تامین سرویس‌هایی که شما درخواست کرده‌اید استفاده می‌کند. شرکت نارون همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس‌های جاری یا امکان ارائه سرویس‌های جدید جویا شود.

شرکت نارون فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و امکان دارد گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پیشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. در این حالت، اطلاعات منحصر به فرد شما نظیر نام، تلفن، آدرس، EMAIL و غیره به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی‌شود.

شرکت نارون صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می‌کنند ردیابی می‌کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس‌هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از کوکی‌ها

شرکت نارون از COOKIE استفاده می‌کند تا به شما برای شخصی سازی استفاده از وب‌سایت و بهبود سرویس‌ها کمک کند. COOKIE یک فایل متنی محتوی یک سری داده است که توسط یک صفحه وب بر روی رایانه شما قرار داده می‌شود. از COOKIE‌ها برای اجرای برنامه یا ویروسی کردن کامپیوتر نمی‌توان استفاده کرد. COOKIE‌ها به طور منحصر به فرد به شما اختصاص داده شده و فقط توسط وب سایتی که COOKIE را به شما داده باشد قابل خواندن هستند.

یکی از اهداف اصلی COOKIE‌ها فراهم کردن امکانی ویژه برای شما جهت صرفه جویی در وقت است. COOKIE موظف است بازدید مجدد شما از صفحه‌ای خاص را به WEB SERVER اطلاع دهد. به عنوان مثال، اگر شما از امکان شخصی سازی صفحات شرکت نارون استفاده کنید یا به عنوان یک عضو در سایت یا سرویس‌های آن ثبت نام نمایید، COOKIE می‌تواند به شما کمک کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاصی از شما بدون اینکه لازم باشد هر دفعه آنها را وارد کنید در دسترس باشد. این امر فرآیندهای تکراری ورود اطلاعاتی نظیر شناسه کاربری را ساده می کند. وقتی شما به شرکت نارون برگردید، اطلاعاتی که قبلا وارد کرده اید در دسترس بوده و شما می‌توانید به راحتی از ویژگی‌های شخصی سازی شده سرویس‌های وب سایت بهره مند شوید.

شما این توانایی را دارید که COOKIE را قبول یا رد کنید. بیشتر مرورگرهای وب به طور خودکار COOKIE را می‌پذیرند اما معمولا این امکان وجود دارد که شما با تغییر تنظیمات پیش فرض مرورگر خود از قبول COOKIE خودداری کنید. در این صورت، ممکن است قادر نباشید از همه امکانات پویا و قابلیت‌های سرویس‌های شرکت نارون و سایت‌های دیگر بهره مند شوید. ما پیشنهاد م‌کنیم به منظور استفاده کامل و جلوگیری از به وجود آمدن ایرادات یا مشکلات آتی که غیر قابل پیش بینی می باشند، دریافت COOKIE بر روی رایانه و مرورگر خود را غیر فعال نکنید.

در بسیاری از قسمت‌های فروشگاه از تکنولوژی JAVA استفاده شده که این تکنولوژی به صورت پیش فرض بر روی تمامی مرورگرها فعال می‌باشد. چنانچه به هر دلیل وب سایت ما قادر به برقراری ارتباط با استفاده از این تکنولوژی بر روی رایانه و مروگر شما نباشد، پیغامی مشخص و واضح در بالای وب‌سایت برای شما نمایش داده می‌شود. در صورتی که هرگونه اختلالی در سرویس دهی به کاربر به دلیل مشکل یا ایراد در این تکنولوژی بر روی مرورگر یا رایانه کاربر به وجود آید، شرکت نارون هیچگونه مسئولیتی در این باره قبول نمی کند.

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی HTTPS://NARVANIRAN.COM است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال EMAIL از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در وب‌سایت، با شما تماس نمی‌گیریم.

شرکت نارون هیچ گونه وب‌سایت اینترنتی با آدرسی غیر از HTTPS://NARVANIRAN.COM و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‌های گفتگوی اینترنتی همچون YAHOO! MESSENGER و غیره ندارد و هیچگاه با این روش‌ها با شما تماس نمی‌گیرد.

برای تماس با “سایت فروشگاه نارون”، فقط استفاده از روش‌ و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می‌باشند. اگر می‌خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس‌ها ایمیل ارسال کنید.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

شما در صورت تمایل در هر زمانی می‌توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفا سوالات خود را به یکی از روش‌های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

شرکت نارون از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می‌کند. اگر فکر می‌کنید شرکت نارون به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توان‌مان به کار خواهیم گرفت.

شرکت نارون خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.